Afiša

Virtuālais VAKARA RIKSIS

Virtuālais skriešanas izaicinājums „VAKARA RIKSIS” notiek attālināti, brīvā dabā, paša dalībnieka izdomātajā trasē, trase nav jāmarķē.

Distances garumu, vietu un laiku katrs dalībnieks izvēlas pats, bet tam jābūt:

skrējējiem 2 km, 5 km, 10 km vai 20 km.

nūjotājiem 5 km vai 10 km.

Izaicinājumā pieaugušajiem var piedalīties jebkurš aktīva dzīvesveida piekritējs.

Ģimenēm ar maziem bērniem (no kuriem viens ir 7 gadus vecs vai jaunāks paredzēta iespēja veikt atsevišķu distanci, kā kopīgu pastaigu, skrējiensoļojumu vai skrējienu, kur obligāti veicamais attālums nav noteikts. Katrs dara pēc savām spējām un brīvas izvēles.

 

 

 

 

 

 

 

Reģistrējies elektroniski:

no telefona: http://ejuz.lv/virtualaisriksis

no datora: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmfnuKhHS4f0BaoRt3zE3lln9fa8UjmvMv6f1SjbtYithxRQ/viewform

Pēc reģistrēšanās nosūtīsim Tev saiti kurā Tev, pēc distances veikšanas, būs jāievada rezultāts.

Nolikums: https://failiem.lv/f/uhdjktf3

NB! Ja esi vienreiz reģistrējies kādam no posmiem, otrreiz nav jāreģistrējas uz nākamiem posmiem, dalībnieks jau ir iekļauts nākamā posma starta sarakstā, izņēmums ir tad ja dalībnieks vēlas nākamā posmā mainīt distanci.
Dalībnieks aicināts iesūtīt ne vairāk kā divu skrējienu rezultātus viena posma ietvaros no distances, kurā reģistrējies, (vērtēts tiks labākais no tiem ).
Kā apstiprinājums veiktajai distancei derēs ekrānšāviņš no sporta aplikācijas vai viedpulksteņa fotogrāfija, kurā redzama – veiktā distance (karte) un tajā pavadītais laiks, piemēram, no “Endomondo”, „Garmin”, “Sports Tracker”, ‘’STRAVA’’ vai kāda cita.
Ģimenes distancei – kopbilde no veiktās aktivitātes ar tās dalībniekiem. (Veiktā distance un laiks vēlami, bet nav obligāti).

Visi dalībnieki aicināti, kopā ar rezultātiem, iesūtīt foto no distancē redzētā vai piedzīvotā.
(Izaicinājuma laikā iespējamas pārsteiguma balvas no atbalstītājiem un organizatoriem)


Aicinām visus izturēties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību.

Piedaloties Virtuālajā skriešanas izaicinājumā ‘’VAKARA RIKSIS’’ jāievēro visi, uz to brīdi noteiktie, valsts drošības pasākumi saistībā ar COVID-19 vīrusa ierobežošanu, kā arī to izmaiņas un papildinājumi!

 

Atpakaļ