No 25.maija Priekules novadā atvērti publiski pieejamie pašvaldības rotaļlaukumi

Rotaļlaukumos dezinfekciju veikt nav paredzēts. Pirms došanās uz rotaļlaukumu, vecāki aicināti ar bērniem pārrunāt drošības pasākumus. Ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes, rotaļlaukumus apmeklēt nevar. Tāpat ir jāievēro divu metru distance no citiem laukuma apmeklētājiem, ar rokām nepieskarties mutei, acīm vai degunam. Pēc rotaļlaukuma apmeklējuma jādezinficē rokas vai tās rūpīgi jānomazgā ar siltu ūdeni.

Rotaļlaukums Dārza ielā 18 tiks atvērts 1.jūnijā, jo tiks veikta laukuma pārkrāsošana.

Āra trenažieru laukumi joprojām nav pieejami, to atvēršana atkarīga no valdības lēmuma par turpmākajiem soļiem ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu mazināšanā.