PAŠVALDĪBAS GODA APBALVOJUMI NOVADA CILVĒKIEM

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas atzīmēšana  ir gaidīti svētki katrā novadā. Šis notikums Priekules pilsētā un pagastos ienāk ar rūpīgi koptām un katrā vietā atšķirīgām tradīcijām – sarīkojumiem, koncertiem, svētku gājieniem un svētku ballēm. Protams, mēs nezinām kādus grozījumus var ienest Covid-19, bet neskriesim notikumiem pa priekšu. Šobrīd ir laiks cilvēku izvirzīšanai tradicionālajiem GODA un GADA apbalvojumiem, kas ir Priekules novada pašvaldības augstākā atzinības izpausme.

Jau ierasts, ka par apbalvojamiem cilvēkiem iniciatīvu izrāda gan novada iedzīvotāji, gan pašvaldības institūciju vadītāji.  Esot ikdienā līdzās saviem laikabiedriem, daudz  precīzāk var ieraudzīt tos labos darbos, kas ir svarīgi cilvēkiem, kā arī nozīmīgi pagasta un novada mērogā.

Pašvaldība aicina būt aktīviem un iesaistīties šajā sabiedriski atbildīgajā procesā. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka iedzīvotāji ierauga un izvirza īstos kandidātus, lai pašvaldība apbalvotu cilvēkus, kas ar savu darbu to bija pelnījuši.

Aicinām izvirzīt cilvēkus GODA NOVADNIEKA, GADA CILVĒKA BUNKAS PAGASTĀ, GADA CILVĒKA VIRGAS PAGASTĀ, GADA CILVĒKA GRAMZDAS PAGASTĀ,  GADA CILVĒKA KALĒTU PAGASTĀ, GADA CILVĒKA PRIEKULES PAGASTĀ un GADA CILVĒKA PRIEKULES PILSĒTĀ apbalvošanai.

Apbalvojumu pieteikumu anketas ikviens var pašrocīgi izdrukāt no pašvaldības mājas lapas, vai arī saņemt novada pašvaldībā, pagastu pārvaldēs un bibliotēkās.

Aizpildītās anketas nododiet pagastu pārvaldēs vai bibliotēkās, Priekules novada pašvaldības sekretariātā vai Priekules bibliotēkā līdz 17. oktobrim.

Ja vēlaties anketu aizpildīt neizejot no mājas – elektroniski (ANKETA PIEEJAMA ŠEIT), tad lejupielādējiet anketu savā datorā, Word programmā aizpildiet un tad kā pielikumu nosūtiet uz adresi: dome@priekulesnovads.lv

Gundars Venens,

Kultūras nodaļas vadītājs