Aktualitātes

Tūrisma festivāls Bārtas upē jeb Viena upe, četri novadi, četras iespējas

Bārtas upe, kas Latvijā ietek no Lietuvas un savu tecējumu beidz Liepājas ezerā, ir viena no iecienītākajām ūdenstūristu un laivošanas entuziastu upēm. Un tradicionāli tajā notiek arī dažādas ūdenstūrisma sacensības. Šogad tas būs festivāls “Bārtas rudens 2020”, kas norisināsies 19. - 20. septembrī.

Pavasaris saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem ieviesa korekcijas ieplānoto pasākumu rīkošanā. Nenotika arī tradicionālie laivošanas svētki "Bārtas Pumpurs 2020", tāpēc 19. un 20. septembrī aicinām visus interesentus uz vērienīgu tūrisma festivālu “Bārtas rudens 2020”. Tā moto ir: “Viena upe, četri novadi, četras iespējas”.

Viena upe – tā ir mūsu Bārta.

Četri novadi - pasākuma organizēšanā spēkus apvienojuši Grobiņas, Nīcas, Rucavas un Priekules novadi, kā arī Grobiņas sporta centrs.

Četras iespējas - festivāla laikā norisināsies laivošanas svētki "Bārtas Pumpurs 2020", ūdenstūrisma sacensības “Bārtas rudens 2020”, orientēšanās sacensības “DR-krasts Bārta 2020” Dalībnieki var izvēlēties piedalīties pasākumā vienu dienu vai divas dienas.

Festivālā savu dalību aicinātas pieteikt ģimenes, draugu vai kolēģu komandas, kas vēlas izbaudīt Bārtas upi, laivošanas piedzīvojumu un atvasaras izbaudīšanu kopā ar nakšņošanu atpūtas bāzē “Ods” Bārtas pagastā.

Pa dienu rīkojam sacensības, bet vakarā ugunskurs ar piedzīvojumu stāstiem, uz uguns gatavotām vakariņām un tradicionālā zaļumballe. Šogad kopā ar grupu "Laika bende".

Uz tūrisma svētkiem ir aicināts ikviens laivotājs un aktīvās atpūtas cienītājs.

 
"Bārtas Pumpurs 2020" nolikumu meklēt šeit: 

https://grobinasturisms.lv/mda/fmg/B%C4%81rtas%20Rudens%202020/bartasrudens2020.pdf
 
Pieteikuma anketa meklēt šeit: 

https://forms.gle/RMkScEtbTnFisoxj9

Pieteikuma anketu un nolikumu Orientēšanās sacensības "DR-Krasts Bārta 2020" meklēt šeit: 

https://lof.lv/?p=sac&fid=2020091901

 

 

Priekules novada tūrisma vadītāja

Dace Gailīte

Tālrunis informācija: 26132442

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ