Īstenojas iedzīvotāju idejas un ierosinājumi.

Pateicoties aktīvu iedzīvotāju ierosinājumam, Priekulē par pašvaldības līdzekļiem tika labiekārtots gājēju celiņš, kurš savieno Galveno ielu un Dārza ielu. Tas nozīmē, ka tā saucamā garnizona iedzīvotāji līdz pilsētas centram turpmāk varēs nokļūt pa atjaunotu celiņu, jo rudenī šī taka bija necaurejama.
Kā pastāstīja idejas autore un mazā Oto māmiņa Ilze Ozola, tad iecere par taciņas atjaunošanu radusies tāpēc, ka garnizonā dzīvo daudz ģimeņu ar maziem bērniem un rudeņos, celiņš, pa kuru nokļūt līdz pilsētas centram, pārvērties par dubļu bedri un bijis neiespējami nokļūt centrā sausām kājām. Viņa savākusi iedzīvotāju parakstus un marta beigās uzrakstījusi iesniegumu Priekules pašvaldībai ar lūgumu atrisināt šo problēmu.
               Izmantojot tikai pašvaldībai pieejamos līdzekļus un resursus, tika labiekārtots gājēju ceļš, kā arī uzstādīts apgaismojums, lai diennakts tumšajā laikā, sevišķi ziemā, šeit būtu droši pārvietoties. Nākotnē tiks uzstādīti gar malām arī soliņi.

Bilžu galerija