Sports

Gundars Auznieks uzvar Priekules novada kausa izcīņā novusā

 

14.decembrī notika Priekules novada kausa izcīņa novusā. Kopumā pieteicās 20 dalībnieki, kas tika izlozēti divās grupās pa desmit spēlētājiem katrā. Katrā grupa izspēlēja katrs ar katru un no katras grupas labākie astoņi tika izslēgšanas spēlēs. 

Izslēgšanas spēles sākās ar diviem pārsteigumiem, kur „A” apakšgrupas 1. un 2. vietas ieguvēji Emīls Šeflers un Aldis Juškevičs piekāpās „B” apakšgrupas 8. un 7. vietas ieguvējiem. A.Juškevičs piekāpās Kristiānam Erbem ar 4:2, bet E.Šeflers otro gadu pēc kārtas zaudēja Raitim Feldmanim 4:2. Pārējos mačos uzvarēja apakšgrupās augstāk palikušie spēlētāji – Endijs Erbe, Armands Strelēvičs, Harijs Ulmanis, Ēriks Bakuns, Staņislavs Ļeiļuns un Gundars Auznieks.  Jāpiemin, ka no apakšgrupas neizkļuva pagājušā gada čempions Daniels Rašmanis.

¼ finālos bija ļoti aizraujoši mači, kur trijos no četriem mačiem bija nepieciešami 7 seti.  Septiņu setu mačos uzvarēja A.Strelēvičs, G.Auznieks un Ē.Bakuns, kas attiecīgi pieveica H.Ulmani, K.Erbi un S. Ļeiļunu ar 4:3.  R.Feldmanis ar 4:0 pieveica E.Erbi.

½ finālā turpinājās sīvas cīņas, kur G.Auznieks ar 4:2 uzvarēja Ē.Bakunu, bet R.Feldmanis ar 4:3 uzvarēja A.Strelēviču.

Finālā finālistiem bija jāspēlē līdz piecu setu uzvarai. G.Auznieks nospēlēja labāk un uzvarēja Priekules novada kausa izcīņu 2019 ar rezultātu 5:2.

 

Novada sporta metodiķis Raitis Feldmanis

Atpakaļ