Aktualitātes

NOSLĒDZIES KONKURSS PAR SAKOPTU PRIEKULES NOVADU

COVID-19 pandēmija ir piespiedusi mūs mainīt ieradumus un tradīcijas. Daudzus gadus bija tik pašsaprotami LR gadadienas priekšvakarā sanākt kopā un svinēt. Tad atskatījāmies uz paveikto un sveicām novada izcilniekus dažādās jomās. Tik ierasti un sirsnīgi skanēja virsraksts „Priekules novads – Latvijai!”. Diemžēl COVID-19 aizvadītajā rudenī svītroja no novembra afišām tik gaidīto virsrakstu un sarīkojumus Priekules novada pagastu un pilsētas kultūras iestādēs. Bet svētki nenotika.

Svētku ceremonijās allaž tik pašsaprotami bija veltīt sadaļu arī konkursam „Par sakoptu Priekules novadu” un tā laureātiem.

Lai arī svētku ceremonija novembrī nenotika, laureāti saņems tradicionālās pašvaldības balles. Dekoratīvās namu plāksnes, Pateicības rakstus un veikala DEPO dāvanu karti nākamajiem sakopšanas darbiem.

Un kaut arī jūlijā Priekules novads iekļausies Dienvidkurzemes novadā, nav šaubu, ka vēlme veidot skaistu savu dzimto sētu, cilvēkos saglabāsies. Un tā arī bija konkursa jēga un sūtība.

Gundars Venens

Kultūras nodaļas vadītājs

 

Atpakaļ