Semināri, apmācību iespējas, pieredzes apmaiņas braucieni

Jaunākā informācija par aktualitātēm lauku attīstībā un jaunākajiem semināriem, mācībām un citiem pasākumiem, kas notiek visā Latvijā. Ir iespēja pieteikties uz elektronisku jaunumu saņemšanu e-pastā, norādot interesējošās jomas un tēmas.
LLKC Liepājas birojs 2021. gada 22. aprīlī plkst. 10:00 līdz 13:30 piedāvā maksas tiešsaistes mācības "GRĀMATVEDĪBAS KĀRTOŠANA VIENKĀRŠAJĀ IERAKSTU SISTĒMĀ, GADA DEKLARĀCIJAS AIZPILDĪŠANA UN NODOKĻU AKTUALITĀTES 2021. GADĀ". LEKTORE: ASTRA STRAUME, sertificēta grāmatvede un pasniedzēja.
Lai pārrunātu aktualitātes lauksaimniecībā, augļkopībā un stādu audzēšanā, kā arī izvērtētu padarīto, 22.aprīlī Latvijas dārzkopji aicināti uz Dārzkopības gada konferenci. Konference tiešsaistē no pulksten 14.00 līdz 17.00 būs skatāma www.darzkopibaskonference.lv, www.laukutikls.lv, kā arī LLKC Facebook kontā un youtube.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs LLKC sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) līdz pat 2022. gadam lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un pārtikas produktu ražošanas nozarē strādājošajiem piedāvā plašas teorētisko un praktisko mācību iespējas.
Pirmo reizi Latvijā lauksaimniekiem un mežsaimniekiem ar ES atbalstu tiek piedāvāts apmeklēt saimniecības un mežus, lai gūtu praktisku pieredzi un dalītos tajā ar citiem - gan Latvijā, gan ārzemēs.
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" piedāvā tālmācībā iegūt zināšanas.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedāvā apgūt tālmācībā zināšanu atjaunošanas apmācības programmas tēmas profesionālajiem augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem (6 stundas).
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs piedāvā septiņu dienu ārzemju pieredzes apmaiņas braucienu mājražotājiem un mazām lauku saimniecībām uz Čehiju un Austriju no 2020. gada 31. marta līdz 6. aprīlim.