Iedzīvotāju ievērībai atgādinām, ka nedrīkst apmeklēt Priekules novada pašvaldības bērnu rotaļu laukumus!

Iedzīvotāju ievērībai atgādinām, ka nedrīkst apmeklēt Priekules novada pašvaldības bērnu rotaļu laukumus un publiskas vietas, lai mazinātu slimības COVID-19 izplatību un neapdraudētu ģimenes un citu līdzcilvēku veselību.

Atbildīgie dienesti norāda, ka vīruss izplatās ne tikai no cilvēka uz cilvēku, bet to iespējams iegūt no dažādām virsmām, uz kurām vīruss var saglabāties pat vairākas dienas.

Kustības svaigā gaisā ir nepieciešamas, tāpēc aicinām bērnu vecākus būt atbildīgiem un izvēlēties pastaigas.

Lūdzam saīsināt uzturēšanos tirdzniecības vietās. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir jāievēro 2 metru distance.

Aizliegti pasākumi un pulcēšanās, ja piedalās vairāk par 50 cilvēkiem!