Dienvidkurzemes novada aktualitātes

Ievēlēti jauni pašvaldības iestāžu vadītāji

Ceturtdien, 7.oktobrī notika Dienvidkurzemes novada domes ārkārtas sēde, kurā  deputāti nobalsoja par Sociālā dienesta vadītājas Elīnas Pirtnieces-Niķeles, Būvvaldes vadītāja Kaspara Dzeņa un Sporta pārvaldes vadītāja Anda Ādiņa iecelšanu amatā. Jaunie vadītāji darbu uzsāks 1. novembrī.

Elīna Pirtniece-Niķele jaunajā amatā stāsies ar lielu pieredzi. Jaunā vadītāja Grobiņas pagasta un Grobiņas novada pašvaldības Sociālajā dienestā kopumā nostrādājusi 16 gadus un pēdējos gadus bijusi Grobiņas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas pienākumu izpildītāja. Elīna Pirtniece-Niķele cer uz savas komandas atbalstu, lai kopā pārņemtu bijušo novadu labās prakses un turpinātu savu sirdsdarbu Dienvidkurzemes novada iedzīvotāju labā.

Jaunais Būvvaldes vadītājs atzina, ka darbs būs liels izaicinājums, bet viņš ir gatavs kopā ar komandu strādāt, lai palīdzētu Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem. Viņš uzskata, ka šajā amatā nepieciešamas ne tikai profesionālās iemaņas, bet arī cilvēciskās īpašības, atbalsts un sapratne. Kaspars Dzenis iepriekš pieredzi smēlies Kuldīgas un Skrundas novadu pašvaldībās, strādājot Būvvaldē kopš 2008. gada. Pēdējos trīs gadus bijis Aizputes novada pašvaldības Būvvaldes vadītājs.

Andis Ādiņš, kurš iepriekš bija Grobiņas novada sporta centra direktors, ir motivēts, lai Dienvidkurzemes novada vārds izskanētu pozitīvākajā nozīmē. Jaunais Sporta pārvaldes vadītājs saprot, ka sabiedrības veselība ir ļoti nozīmīga, tāpēc, liekot lietā savu pieredzi, ir gatavs veicināt aktīvu dzīvesveidu novadā. Viņš uzskata, ka komandas darbs ir pamats nopietniem sasniegumiem. Kolēģi vērtē Andi Ādiņu kā pedantu ar lielu atbildības sajūtu savā darbā.