Realizētie projekti

Priekules vidusskolas sporta laukumu atklāšana

Dienu pirms Līgo svētkiem Priekulē tika atklāti divi nozīmīgi projekti. Viens no viņiem ir Priekules vidusskolas sporta stadions, kura rekonstrukcija uzsākta pirms diviem gadiem. Projekts „Rekreācijas vides uzlabošana Priekules pašvaldības veicināšanai” īstenots pateicoties ELFLA finansējumam, kas bija un pašvaldības līdzfinansējumam. Projekta kopējās izmaksas bijušas Ls 178000.
Sporta stadiona atjaunošana ideja pieder Priekules vidusskolas direktoram Ainaram Cīrulim. Sporta stadions ir kā loģisks turpinājums Priekules daudzfunkcionālās sporta halles funkciju paplašināšanai un attīstībai, tādēļ arī vidusskolas direktors lielu pateicību uzteica halles vadītājam Mārtiņam Mikālam, bez kura līdzdalības projekta īstenošana būtu bijusi daudz sarežģītāka.
Pirmie sportiskās aktivitātes stadionā iemēģināja futbola kluba „Bandava” dalībnieki. Izkustināt rokas un izlocīt kājas tika aicināti arī visi pārējie klātesošie.
Kā atklāja Ainars Cīrulis, tad labiekārtošanas darbi vēl turpināšoties. Šogad futbolu vēl spēlēt nevarēšot, jo jāieaug zālei, taču pārējos sporta laukumus izmantot varēs. Sporta stadionā ir vieglatlētikas celiņi, trīssoļu tāllēkšana, lodes sektors, mešanas disciplīnas bez vesera, jo šobrīd tam nav nepieciešamais drošības nožogojums. Sporta laukumos būs iespējams spēlēt futbolu, basketbolu, volejbolu, tenisu. A. Cīrulis neslēpa prieku, ka šis projekts ir tapis, jo , ja futbolu vēl bija iespējams spēlēt, vieglatlētikas disciplīnas gan bijušas panīkušas, savukārt šobrīd ir nodrošinājums, lai tas atkal uzplauktu.