Sabiedrība

Izsludināti iepirkumi aprīkojuma iegādei projekta “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” ietvaros

2021.gada 19.februārī Priekules novada pašvaldība izsludinājusi 4 iepirkumus aprīkojuma iegādei projekta “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” (projekta identifikācijas Nr.9.3.1.1/19/I/040) īstenošanai.

1. Iepirkumā “Mēbeļu un interjera preču iegāde sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” paredzēts iegādāties gatavās mēbeles (dīvāns, plaukti, galdi, krēsli u.c.), metāla mēbeles kokapstrādes darbnīcai (metāla skapji, paneļi instrumentu izvietošanai) un interjera priekšmetus (paklājs, žalūzijas u.c.). Šī iepirkuma ietvaros paredzēts  arī iegādāties mēbeles, kas izgatavojamas atbilstoši telpu izmēriem (darba galdi, darba virsmas kokapstrādes darbnīcai, garderobes iekārta u.c).

2. Iepirkumā “Biroja tehnikas, datortehnikas un sadzīves tehnikas iegāde sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” paredzēts iegādāties portatīvos datorus, drukas iekārtas, projektoru u.c., kā arī sadzīves tehniku (televizors, gludeklis, vertikālo tvaika gludināšanas iekārtu, putekļu sūcēju, tējkannu, blenderus u.c.).

3. Iepirkumā “Speciālā aprīkojuma iegāde sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” paredzēts iegādāties LED projektoru lēnu, kustīgu attēlu rādīšanai, relaksējošu burbuļu cauruli, gaismas molbertu, smaguma segu u.c., kā arī attīstošas spēles (t.sk. vienkārši mūzikas instrumenti, dažādas galda spēles).

4. Iepirkumā “Specializēto darbnīcu aprīkojuma iegāde sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Priekules novadā” paredzēts iegādāties, CNC frēzēšanas/gravēšanas iekārtu, CO2 lāzera gravieri, dažādas kokapstrādes ierīces (figūrzāģi, ripzāģi, urbjus, slīpmašīnu u.c.) un rokas instrumentus kokapstrādes darbnīcai. Paredzēts iegādāties izšūšanas/šūšanas šujmašīnu, šūšanas šujmašīnu, galdus šujmašīnām, šūšanas piederumus; nelielas stelles, aušanas piederumus; citu darbnīcu aprīkojumu (ierīces nozīmīšu gatavošanai, līmpistoles, veidnes sveču gatavošanai, organiskā stikla sienas plānotājus u.c.).

Sīkāka informācija pieejama Priekules novada pašvaldības mājaslapā sadaļā “Publiskie iepirkumi” (saite https://www.priekulesnovads.lv/iepirkumi/print). Visi iepirkumi sadalīti vairākās daļās. Pretendents piedāvājumu var iesniegt par vienu, vairākām vai visām iepirkuma daļām.

Aicinām atbilstošo nozaru uzņēmējus būt atsaucīgiem un iesniegt savus piedāvājumus izsludinātajos iepirkumos.

Priekules novada sociālā dienesta vadītāja,

projekta vadītāja Andra Valuže

23.02.2021.